Рюкзак PUCCINI EASY PACK PM90171-3B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний рюкзак PUCCINI з кишенею для ноутбука 14". Зручний і практичний. Створений для щоденного використання.
Переваги рюкзака:
- кишеня для ноутбука 14 дюймів,
- внутрішня кишеня з блокуванням RFID,
- водонепроникна кишеня для туалетного приладдя,
- посилені верхні та бічні ручки,
- регульована бічна кишеня, наприклад,
- регульовані компресійні ремені,
- внутрішній карабін для ключів.
Рюкзак PUCCINI з колекції Easy Pack - це багатофункціональна конструкція 3в1, що дозволяє використовувати рюкзак трьома способами:
- на спині - регульовані плечові ремені допоможуть підігнати рюкзак під вашу фігуру,
- на плечі або через плече, як класичну сумку для ноутбука, за допомогою пристібного, регульованого ременя,
- в руці за допомогою спеціальної, посиленої ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puccini |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, RFID-захист |
| Колір | Бордовий |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Вага | 540 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 300 ₴






