Перетворіть домашній моніторинг артеріального тиску на потужний захист від інсульту за допомогою тонометра M7 intelli IT AFib, що працює на основі клінічно перевіреної технології OMRON Intellisense AFib.
Завдяки революційній технології Intellisense AFib тепер рутинна перевірка артеріального тиску автоматично виявляє фібриляцію передсердь - порушення серцевого ритму, яке часто залишається недіагностованим, але значно підвищує ризик інсульту у людей з гіпертонією.
Одним натисканням кнопки автоматично перевіряйте AFib кожного разу, коли вимірюєте артеріальний тиск. Максимізуйте переваги регулярного моніторингу, допоможіть запобігти більш серйозним ускладненням і отримайте більш повний огляд здоров'я вашого серця, зменшивши стрес від невизначеності.
Автоматично оновлюйте останні результати на своєму смартфоні через Bluetooth і тримайте показники артеріального тиску під рукою за допомогою програми OMRON connect або просто попросіть Alexa повідомити вам останні показники, не піднімаючи слухавку.
Позбавтеся клопоту з надяганням манжети на руку за допомогою унікальної манжети Intelli Wrap Cuff від OMRON, яка забезпечує точне вимірювання артеріального тиску в будь-якому положенні на вашій руці.
![]() |
Можливість виявлення фібриляції передсердь при кожному вимірюванні (ризик виникнення інсульту) |
![]() |
Манжета Intelli wrap (22-42 см) |
![]() |
OMRON connect |
![]() |
2 користувача x 100 пам'яті + гостьовий режим |
![]() |
Виявлення нерегулярного серцебиття |
![]() |
Індикатор високого артеріального тиску |
![]() |
Клінічно схвалено, також для пацієнтів з діабетом ІІ типу та вагітних з прееклампсією або без неї |
Комплектація: тонометр OMRON M7 Intelli IT AFib, манжета Intelli Wrap 22-42 см, 4 батарейки типу АА, інструкція з експлуатації, чохол для зберігання, гарантійний талон.
Гарантія - 36 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 5 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 350 ₴














