Тонометр Omron M4 Connect AFib HEM-7196T1-FL
OMRON M4 Connect AFib — це сучасний автоматичний тонометр, який спрощує контроль гіпертонії в домашніх умовах і дозволяє передавати результати через Bluetooth до додатка OMRON connect на Вашому смартфоні. Тепер він має додаткові функції, такі як виявлення фібриляції передсердь (AFib) і функція 3x Measurement (підвищує точність, обчислюючи середнє значення трьох послідовних вимірювань), які підвищують надійність і сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань.
Пристрій також попереджає про рухи тіла та нерегулярне серцебиття під час вимірювання, допомагаючи отримати більш точні та стабільні результати. Все це сприяє більш обґрунтованому, безпечному та проактивному підходу до здоров'я серцево-судинної системи.
Основні переваги:
- Манжета Intelli Wrap (22–42 см) в комплекті
- Технологія Intellisense™ для контрольованого та комфортного наповнення повітрям
- Виявлення нерегулярного серцебиття
- Сумісність із додатком OMRON connect
- Індикатор високого артеріального тиску
- Виявлення рухів тіла
- Пам'ять для 2 користувачів (по 60 вимірювань для кожного) + режим "гість"
- Індикатор AFib для виявлення ознак фібриляції передсердь під час вимірювання
- Сумісність із додатковим адаптером змінного струму
- Чохол для зберігання в комплекті
МЕРЕЖЕВИЙ АДАПТЕР не входить в комплект!
Його можна придбати у нас, дивіться супутні товари.
Гарантія - 36 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 450 ₴








